Anasayfa > Kategoriler > İndikatör > Patlamaya Dayanıklı > EXI-200/600
Görüntüleme : 4867
EXI-200/600
EXI-200/600
Patlamaya Dayanıklı
Patlayıcı, parlayıcı ve tehlikeli malzemelerin tartımına ve dolumuna uygun Explosion Proof İndikatör
Fiyat Al (Ara)
Açıklama Teknik Özellikler Dökümanlar Hızlı Teklif İste
Açıklama
Tartım ve Dolum yapabilen basınçlı patlamaya dayanıklı gösterge(indikatör).
EXI-600 basınçlı patlamaya dayanıklı indikatör
ÖZELLİKLER
  • Patlamaya yüksek ölçüde dayanıklı
  • Ön taraftan açılan pratik menteşeli kapak
  • Exproof standarlara uygun ATEX belgeli
  • Hızlı ve hassas tartım performansı
  • Kaba ve hassas dolum özelliği
  • Çeşitli arayüz seçeneği
  • Röle giriş ve çıkışları
  • Hızlı ve hassas dolum yeteneği
EXI-200 basınçlı patlamaya dayanıklı indikatör
UYGULAMALAR
Çelik endüstrisi
Kimyasal tesis
Endüstriyel tesisler
Maddencilik
PATLAMAYA DAYANIKLIexi-200/exi-600 patlamaya karşı dayanıklı, su geçirmez
-Patlamaya dayanıklı indikatör, toz patlama koruması
-Suya karşı dayanıklı ve IP66 sertifikalı
EXI-200,EXI-600 işlemci hızıHIZLI, HASSAS VE DOĞRU TARTIM PERFORMANSI
-Örnekleme oranı (A / D dönüştürme hızı): 5-320 kez/saniye
-Çözünürlük : 1/10,000
EXI-600AD patlamaya dayanıklı indikatör ekranı
KULLANICI DOSTU GRAFİK ARAYÜZÜ(EXI-600AD)
-4.3" full grafik TFT LCD ekran
-Ekranda çok sayıda bilgi gösterir(mesaj, diğer bilgileri)
EXI-200,EXI-600 patlamaya dayanıklı indikatör ekran çeşitliliği
ENDÜSTRİYEL HABERLEŞME ÇEŞİTLİLİĞİ
-RS-485(Sürekli gönderim modu, Komut modu, MODBUS RTU)
-Harici Giriş/Çıkış
 > 2 giriş / 4 çıkış (EXI-200AD)
 > 4 giriş / 6 çıkış (EXI-600AD)
 > 6 giriş / 8 çıkış (EXI-600AD)
-Analog çıkışı(0~21mA, 0~24mA, 4~20mA, 0~5V, 0~10V, ±5V, ±10V)